Šindele

Asfaltové šindele, někdy též nazývané kanadské šindele, jsou jedním z nejpoužívanějších střešních materiálů při rekonstrukcích starých střech, ale i  střešních krytin pro novostavby, protože mohou nabídnout několik velmi zajímavých vlastností, kterými jsou nízká plošná hmotnost, extrémní odolnost, dlouhá životnost, variabilní vzhled a rychlá aplikace.

Firma AQUAIZOL® nabízí šindele ve flexibilní 6ti vrstvém provedení:

Továrna AQUAIZOL® zaručuje stabilitu fyzikálních a mechanických vlastností šindelů po dobu 25 let.
Provozní teplota: -40 až 110 °C,  materiál je plně voděodolný.

Podkladem tohoto druhu šindelů jsou pevná skleněná vlákna, zpevňující 3 polymer-bituminové vrstvy, zakryté barevným čedičem. Barva šindelů je zachována bez změn díky keramizaci barevného bazaltového obvazu. Bazaltová směs je barvena neorganickým barvivem a vypalována při vysokých teplotách (nad 800 °C), což vytváří keramickou glazuru.

Měkké šindele jsou dnes jedním z nejoblíbenějších zastřešení v Evropě a Severní Americe. Na rozdíl od ostatních zastřešení jsou flexibilní šindele téměř bez odpadu a jsou vhodné jak pro jednoduché povrchy, tak i pro střechy obsahující složité architektonické prvky.

AQUAIZOL® šindele jsou ideálním řešením pro váš dům!

AQUAIZOL® šindele jsou vyráběny od roku 2003, v roce 2015 společnost AQUAIZOL® představila jména známých sérií Accent a Mosaic, které obsahují až 15 jedinečných barev.

Všechny šindele jsou speciálně vyrobené pro středoevropské klimatické podmínky, které mohou zapříčinit kolísání teplot v širokém rozmezí. Velkou výhodou je především trvanlivost a jednoduchost obsluhy a údržby, žádný hluk při dešti nebo větru.

Dodržování mezinárodních norem kvality a přiměřené ceny činí AQUAIZOL® šindele populární po celém světě.